#4- Lhář

21. května 2013 v 21:28 | W. |  Tom-FF
Nejnovější díl !


"Vy jste mi lhali?" vykřikla jsem naštvaně. Tom se k ničemu neměl.
"Bille?" otočila jsem se na něj.
"Tome, já ti říkal, ať jí to řekneš hned" řekla naštvaně na Tom a já na něj pohlédla taky. Bill přešel přes pokoj a dřepl si přede mě .


"Já ti to chtěl říct, když jsi tady byla poprvé, ale Tom řekl, že tě chce otestovat. Kvůli tomu, že jsme slavní. Já věděl, že nás neznáš, ale on ne. Takže já za nic nemůžu a jdu domů" usmál se a odešel z pokoje. Tomu musím dát za pravdu, nemůže za to. Otočila jsem se na Toma, který mně hypnotizoval svými oči.
"Já se omlouvám" řekl, jak malý prvňaček, který provedl něco špatného. Zvedla jsem se s postele plného peří. Stáhla jsem si kraťasy na spaní a oblékla si rifle. Svlékla jsem si tričko, zapnula podprsenku a kašlala na to, že Tom mě celou dobu sleduje zezadu. Vzala jsem si tričko na sebe, vzala kabát a odešla z pokoje.
"Eleanor, ty už jdeš? V kolik máme přijet pro věci?" on tu ještě byl Bill?
"Ty tu ještě jsi? Myslím, že ten nápad se stěhováním padá" oblékla jsem si boty. Rychle se zvedl s pohovky, na které do teď seděl a přispěchal ke mně.
"Děláš si srandu? Já už se Stelou, přichystal pokoj." Postavil se před mnou.
"Kdo je Stela?" řekla jsem rozzlobeně. On jen sklopil pohled a nadechl se. Tom přišel do místnosti ve společnosti Doggieho.
"Jeho holka" řekl jako by se nechumelilo. Podívala jsem se na něj vražedně.
" Aha, takže já o vás vlastně nic nevím" našpulila jsem naštvaně rty.
"Ono to tak není. Jen jsme se chránili!" vysvětlil Tom.
"Takže ty si myslíš, že já jdu vážně po penězích? Jako vážně? Aha, tak to jsem se v tobě zklamala. Myslela jsem, že za tu dobu mě znáš lépe, ale jak vidím, tak zdání klame. Nech mě Hádat. Že máš taky přítelkyni?" založila jsem si ruce na prsou a ironicky se pousmála. Zavřel oči a slabě přikývl.
"Fajn, tak já zlatokopa jdu. Bille, měj se, snad se mi dva někdy uvidíme" stěží jsem se na něj pousmála a odešla jsem z bytu.
Po týdnu:
Kennyho jsem z bytu vyhodila raz dva, ale stále mi ho některé věci připomínají. Když se ráno vzbudím, chci šáhnout vedle sebe a cítit ho, ale šáhnu na volné místo. Nebo když si dělám snídani, pořád cítím jeho ruce kolem mého pasu a jeho rty na svém krku. Rána jsou nejhorší. Směny jsem si dala jinak než on. Jen abychom nebyli spolu na směně.
Zabalím si poslední věci do kufru a zapnu ho. Rozhlédnu se po bytě, který celý týden neuvidí. Letím do Německa, přesněji Berlín, Frankfurt a zpátky Berlín. Bude to hektický týden. Zamkla jsem byt a šla dolů, před byt, kde mě čekal taxík.
"Kde to bude?" zeptal se taxikář, když bral mé kufry do taxíku.
"Na letiště" odpověděla jsem, když jsem nasedla do taxi a čekala, než se rozjede.
"Budeme tam přibližně za deset minut" usmál se na mě ve zpětném zrcadlu. Rozjel se k letišti LAX, které bylo známé.
Celou dobu jsem sledovala cestu, která ubíhala rychleji, než jsem čekala. Taxík zastavil přímo před vchodem a já vystoupila.
"Děkuju" slušně jsem poděkovala a usmála se na muže, který byl řidičem.
"Nemáte za co, je to moje práce" usmál se na oplátku a podal mi kufry. Převzala jsem si zavazadlo a šla do letištní haly. Podívala jsem se na tabuli, kdy letí můj let do Berlína. Letěl za tři čtvrtě hodiny a já měla být v letadle půl hodiny předem, než vyletíme. Šla jsem do jednoho obchůdku, kde jsem si vzala lízátko a časopis o módě. Já bulváry moc nečtu, nebaví mě to. Do mě najednou vrazila neznámá osoba.
"Omlouvám se" vyhrkla mála dívka přibližně mého věku.
"To je v pohodě" vzala jsem ze země časopis, který mi spadl, a šla zaplatit.
"Neznáme se odněkud?" zeptala se roztomilá blondýnka.
"Já osobně tě neznám, ale možná jsem už s tebou letěla" usmála jsem se na ní a podala pokladní pár bankovek menší hodnoty.
"Ne, Bill mi ukázal tvou fotku a říkal, že jsi dobrá kamarádka" řekla smutně a sklopila pohled.
"Ty jsi Billova holka, Amy" usmála jsem a čekala, než zvedne pohled od svých bot.
"Jo" začervenala se.
"Bill je hodný kluk, drž se ho" přejela jsem jí po paži.
"Kde letíš?" zeptala se zájmem.
"Do Berlína a Frankfurtu" řekla jsem své lety a odcházela.
"Tak to se uvidíme" zahulákala na mě a odešla. Jen jsem udiveně zamrkala.
Šla jsem si pro kufry a rozešla se k odbavení. Naplnila jsem bar v letadle snad vším možným, co jsme měli a cestující začali chodit do letadla. Moje pomocnice Elisabeth rozdávala jídlo a já pití.
"Přeji příjemný let" popřela jsem mladé paní a otočila se pro další pití. Když jsem se otočila, čekal mě menší šok v podobě Billovi hlavy a Amynina úsměvu.
"Ahoj" pozdravil mě nesměle Bill.
"Ahoj" dala jsem mu do ruky pití. To samé jsem udělala Amy.
"Přeji příjemný let" popřela jsem jim, jako ostatním a čekala na další cestující.
"Ahoj" doslova zahulákal radostně Tom a za ním byla červenovlasá dívka. Natáhla jsem k němu ruku s pitím a čekala, než si jej vezme. Pak jsem se vrátila zpět na své místo a přečkala několika hodinový let.
"Děkuju za obsluhu" usmála se Amy a společně s Billem vystoupili z letadla. Pak na řadu přišla Tomova červenovlasá krasavice a za ní se šoural samozřejmě Tom.
"Dík" zaculila se na mě a vystoupila. Oplatila jsem jí svůj falešný úsměv a čekala, než se Tom vypakuje.
"Prosím zavolej" poprosil mě, než vystoupil z letadla a mi to tady mohli uklidit na další let.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ester Ester | 22. května 2013 v 17:35 | Reagovat

Kdy bude další díl? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama