#Prolog + 2 Díly

21. května 2013 v 21:22 | W. |  Tom-FF
Můj oblíbený kytarista <3 Tom Kaulitz !<3 Láska pomalu 4 roky :D
To je taková dívná pisnička xD ale až začne zpívat ta baba tak se to dá :D


Prolog-
"Chápeš to? On mě normálně podved!" brečela jsem na Tomovém rameni.
"To bude dobrý. Jen se vybreč. Prý to pomáhá" řekl a dál mě hladil po zádech.
Znali jsme se teprve necelý měsíc a já jiného kamaráda, kromě Amy, která studuje poslední semestr v Anglii, nemám. Já jsem se do Ameriky dostala zhruba před dvěma měsíci, kvůli práci, kterou mi tady nabídli. Jen jsem si dodělal střední se zaměřením na leteckou dopravu a už jsem byla tady. V práci jsem poznala jednoho kluka, jmenoval se Kenny a byl strašně fajn, až mi to bylo podezřelé. Hodně jsme si rozuměli, chodili spolu na směny v práci a spoustu dalších věcí. O zhruba tři týdny později jsme spolu začali chodit, ale dneska na měsíční výročí jsem ho nachytala s jinou v posteli. Tohle je snad, jen sen. Přesně si pamatuji ten den.

-flashback-"Let 1820 z Ria, právě přiletěl" rozlehl se velkou letištní halou hlas z reproduktoru.
Já čekala na let do Španělska a směna s Kennym. Byla jsem šťastná a čerstvě zamilovaná.
"Lásko, zajdeš mi pro kafé? Zatím pohlídám kufry" řekne Kenny a já se zvednu, vezmu peněženku a jdu. Zmačknu tlačítko automatu a čekala, než se káva dá do malého hnědého kelímku. Vezmu kelímek plné hnědé tekutiny a pomalu jdu za Kennym, ale uvidím človíčka, který vypadá hodně stračeně.
"Stratil jste něco?" optám se.
"Ano" řekne nešťastně " tedy ne!" vyhrkne a hned na to se nadechne" Já jen nemůžu najít svoje kufry" vysvětlí nešťastně.
"Aha, tak pojďte. Já vás zavedu" usmívám se, jak nás to učili na kurzu letušek, a vedu mladého muže do menšího skladiště, kde jsou kufry, které si nikdo nevyzvedne. Pobídnu ho, aby se rozhlídl, a já mu pomůžu.
"Jak se jmenuje?" sice ten muž není a moc starší než já, ale radši mu tykat nebudu.
"Tom Kaulitz" natáhne ruku.
"Eleanor Calder" stisknu.
"Těší mě" zaculí se a otočí se zpět ke kufrům.
-Konec Flaschbacku-


1 Díl
"Chápeš to? On mě normálně podved!" brečela jsem na Tomovém rameni.
"To bude dobrý. Jen se vybreč. Prý to pomáhá" řekl a dál mě hladil po zádech.
"A to jsi vzal kde?" utřela jsem si kapesníkem slzu.
"Bill to říkal" zazubil se na mě, ale pak jeho rošťácký úsměv pohasl" a ve filmech" řekl monotónním hlasem.
"jo" řekla jsem nešťastně a začala na nové kolo bulet.
"Ale notak" zaklel Tom do bytu. Já se od něj, co nejvíce odtáhla, zvedla se a šla ke dveřím.
"Co blbneš?" vyjekl, když viděl, že si oblíkám bundu.
"Že bych se balila?" řekla jsem ironicky.
"Proč?" udivil se a založil si ruce na prsou. Poprvé jsem viděla, jak je mužný.
"Myslela jsem, že jsi kamarád, který mě podrží" sklopila jsem pohled. Přišel ke mně a vzal mě za bradu.
"Já jsem tvůj kamarád, ale nemiň se dívat, jak kvůli tomu volovi pláčeš!" Rozzlobil se, až stáhnul obočí, jak se mračil.
"Jo, ale kamarád, tě psychicky podrží, když mu není dvakrát do zpěvu!" zamračila jsem se na něj, jako on na mě.
"Bože" povzdechl a opřel se o rám dveří a založil ruce na prsou, čímž mu to dělalo větší svaly.
Zvedla jsem udiveně obočí a čekala, že spustí nějakou přednášku, ale nic. Obula jsem si boty, v kterých jsem přišla.
"Nechoď" šeptl.
"Proč? Dej mi aspoň jeden důvod!" on je na mě hodný, ale já se po něm rozkřiknu.
"Protože mi na tobě záleží a nechci, aby ses vrátila do bytu a brečela znovu. Chci tě mít u sebe a povídat si s tebou o jakékoliv blbosti, když tu Bill není a já se nudím" ohrnul spodní ret a udělal smutný štěněcí pohled.
"Takže, já mám být mluvicí hračka za Billa?" udivila jsem se a na ten jeho štěněcí pohled se můžu vybodnout.
"Ne!" skoro vykřikl. "Jen je tu nuda a ty stejně nemáš co dělat" zaculil se znovu a tentokrát vítězně. Věděl, že nic nemám na práci. Do práce jsem nemusela a většinou jsem jen zůstávala na bytě s Kennym nebo jsem byla s Tomem a jeho bráchou. Sezula jsem si boty.
"Já to věděl" šeptl vítězně a odešel z místnosti. Zase měl pravdu. Nejdříve mi tvrdil, že Kenny je podrazák a já mu nevěřila, ale teď? Znova. Šla jsem do kuchyně, tam nebyl. Šla jsem do obývaku, tam taky ne. Šla jsem do koupelny na záchod a podívala jsem se na chodbu, ještě nejsem, vstoupila a otevřela dveře.
"Ježíši, promiň!" Vyhrkla jsem hned, jak jsem viděla Toma v celé své kráse stát před zrcadlem. Rychle jsem zabouchla dveře a vyšla z toho bytu, jak nejrychleji mohla. Taková ostuda! Domů se mi nechtělo, protože u mě bydlel Kenny a já zrovna nechtěla ho vidět. Brouzdala jsem po městě asi deset minut a pak mi začal zvonit mobil. Vytáhla jsem ho z kapsy a tam bylo Tom. Zvonění jsem si vypnula a příjem taky. Sedla jsem si na nedalekou lavičku v parku a přemýšlela. Jak o Tomovi, tak o Kennym. Od té doby, co znám Toma jde to s Kennym z kopce. Dokonce jednou po mě vyjel, protože si myslel, že s ním něco mám. Když jsem s Kennym myslím, co dělá Tom. Jestli někde si nahání holku nebo je s Billem či jeho mamkou, která je fajnová. No, a když jsem ještě chodila s Kennym, tak myslela na něj, když jsem měla poblíž Toma. Začalo se pomalu stmívat a já pohlédla na mobil, kolik je hodin, ale zaujalo mě číslo zmeškaných hovoru od Toma. Bylo tam celkem 15 hovoru a 2 sms- ky typu" El, kde jsi? Mám o tebe strach, doufám, že nikde neloudáš v té zimě. Vrať se prosím. Tom" tomu jsem se udivila asi má vážně strach. Místo cesty, která vedla k mému bytu, jsem zamířila k Tomovému.
Několikrát jsem zaklepala na dveře, ale nic. Jen se ozval štěkot psa, který s Tomem a dvojčetem bydlí. Nechápu to! On mi napíše, že mám přijít a ani není doma. Šla jsem zpátky po schodech a do někoho narazila.

2 díl

Několikrát jsem zaklepala na dveře, ale nic. Jen se ozval štěkot psa, který s Tomem a dvojčetem bydlí. Nechápu to! On mi napíše, že mám přijít a ani není doma. Šla jsem zpátky po schodech a do někoho narazila.
Spadla jsem na zadek.
"El, to jsi ty?" odechla si známa osoba. Napřáhl ke mně ruku, ale já jí nepřijala a sedla si na první schod, který byl u mě nejblíž.
Přitáhla jsem k sobě kolena a rukami je objala. Tom si dřepl před mně.
"Co se děje?" Přejel mi prsty před ruku. Zvedla jsem k němu pohled a nadechla se.
"Nemám kde být. V bytě je teď Kenny a já se na něj nechci dívat, protože bych mu všechno hned odpustila a zase s ním chodila" stekla mi první slza na líci.
"Tak pojď ke mně" řekl vlídně a setřel slzu. Vykulila jsem oči.
"To myslíš vážně?" pípla jsem.
"Jo" zasmál se a zběsile vrtěl hlavou. Zvedl se a natáhl ruku. Teď už jsem jí přijala a šla, sním po schodech, jeho bytu. Hned, co otevřel dveře, se k nám rozběhl jeho pes, Doggie.
"Doggie, nesmíš" poručil mu Tom, aby na mě přestal skákat.
"To je v pohodě" usmála jsem se a blecháče podrbala mezi ušima. Odložila jsem si věci a následovala ho do pokoje pro hosty v kterém už jsem jednou spala.

Flashback
"Ale Tome, vážně to dojdu domů" zasmála jsem se jako pěti leté dítě. Nedívala se na cestu a žuchla do křoví, které bylo hned vedle mě.
"To vidím" zasmál se Tom a napřáhnul mi ruku na pomoc. Zrovna jsme se vraceli z nočního klubu do, kterého mě Tom pozval, na seznámení.
"Já za to nemůžu" zvedla jsem ruce do výšky.
"Pojď, nechci tady mrznout" popoženul mě, i když byl přede mnou. Měla jsem zběsilý nápad. Rozběhla jsem se k němu a skočila mu na záda.
"Jeď koníčku Tomíčku" zašišlala jsem a držela se ho, jako klíště, abych neupadla, ale bylo nám to houby platné. Tomovi se zapletly nohy a my oba spadli.
"Jsi roztomilá, když jsi opila" usmál se na mě a dál mi pár pramenu vlasu za ucho.
"Já vím. Kenny to taky říká" zasmála jsem se a viděla jeho zklamaný pohled. "Ale notak" žduchla jsem do něj.
"Ty jsi taky roztomilý, když jsi ožralý jako hovado" zaculila jsem se na něj a zvedla se ze země. O chvíli později se Tom taky uráčil postavit a my konečně došli k jeho domů.
Konec flaschbacku
Musela jsem se nad tou vzpomínkou pousmát. Bylo to vtipné, jen co si pamatuju.
"Zase o mě sníš" uculil se jako zamilovaný puberťak, co vidí svoji holku prvně nahou. Sedla jsem si za ním na postel.
"Vzpomněla jsem si, jak jsme se spolu poprvé opili v klubu a šli sem" pohodila jsem rameny.
"Jo jako by to bylo včera" zasmál se. "Tak se opijeme znova" dál návrh. "mám tu nějakou krásnou vodku a k tomu ještě hezčí whisky" mrkl na mě.
"Fajn" zasmála jsem se. Oba jsme se zvedli a šli do kuchyně. Zalovil ve vitríně s alkoholem a otevřel jak whiskey, tak vodku.
"Bože, nám bude špatně" zasmála jsem se, jak jsem viděla Toma nalívat whiskey s vodkou dohromady a do toho všeho trošku džusu.
"Aspoň víme z čeho" podal mi skleničku s naším mixem. Zhluboka jsem se nadechla a napila se společně s Tomem. Spolka jsem a div mi ta vodka nevypálila celej krk.
"No ty vole" vypadlo z Toma. Přikývla jsem a rozběhla se k vodovodu, rychle pustila vodu a pila přímo s tekoucí vody. Spráskali jsme s Tomem další dva drinky a já věděla, že jsem v náladě. Přilbě jsem se furt něčemu smát a chtěla jsem být důležitá. Dívali jsme se s Tomem na horor, který zrovna běžel v televizi a mě začal zvonit mobil. Podívala jsem se na display a viděl jméno, toho vyvoleného.
"Kdy si přijdeš pro věci?" ozval se známý hlas.
"Kenny, jsi normální? Je to můj byt!" vykřikla jsem do mobilu naštvaně.
"No to možná, ale já platím nájem, takže sklapni. Chci vědět, kdy si přijdeš pro věci!" napodobil můj ton hlasu.
"Ty se vystěhuješ! Máš čas do tři dnů a jak přijdu, už tě tam nechci vidět! Nazdar!" hodila jsem mobilem naštvaně o gauč.
"Co se stalo?" podívali se na mě Tomovi přiopilé oči.
"Ten idiot si myslím, že se vystěhuju, když je to můj byt. Chápeš to?" dloubla jsem do něj.
"Já ti to říkal" zaculil se a pak se znovu díval na televizi. Nemohla jsem nic namítat, měl pravdu.
"Pomůžu ti. Budeš tady bydlet" rozhodl nakonec.
"Co prosím?" vyjekla jsem překvapeně. Tom se jen při opilecky zasmál a pokračoval.
"No normálně se přestěhuješ ke mně. Svůj byt prodáš tomu idiotovi a porozhlédneme se po novém" pohodil rameny, jako by se nechumelilo.
"To je kravina" lehce jsem se pousmála, jakou kravinu zase vymyslel. On a jeho kraviny.
"Vážně El" položil mi ruku kolem ramen a podíval se na mě opilecky. Znovu jsem se usmála, pohladila ho po tváři a spustila.
"Máš dost, jdeme spát" mrkla jsem na něj. Párkrát líně přetřel řasy o sebe a jazykem si oblízl jeho plné rty. Podívala jsem se mu do očí a viděla v nich touhu. Trošku jsem se zalekla a svou ruku, která si do této chvíle hověla na jeho tváři. Otočila jsem svůj pohled k televizi a pomalu jsem vydýchávala tu věc, kterou jsem viděla v jeho očích.
"El?" zašeptal toužebně Tom. Pomalu jsem se na něj podívala.
"Jdu spát" políbil mě na čelo a zvedl se. Já si hlasitě oddychla a sjela více do pohovky. Chvíli jsem byla v polosedě, než jsem se zvedla k odchodu.
"Ty jsi ještě nešel spát?" zeptala jsem se vyjeveně, když jsem ho viděla ve dveří. Zavrtěl záporně hlavou.
"Aha" obešla jsem pohovku, na které jsme před chvíli seděli. Abych se dostala do pokoje, jsem musela projít kolem něj. Usmála se na ně a prošla. Zachytil mě za zápěstí a přitáhl k sobě. Udiveně jsem na něj vzhlédla.
"Děkuju za dnešek a doufám, že tady zůstaneš" dál mi další polibek na čelo a odešel k sobě do pokoje, který byl naproti tomu mému.

……
Těžká rána opilcova, jak se říká. Sotva jsem se probudil a posadila, svět se roztočil. Lehla jsem si zpátky a najednou slyšela, jak se nějaké zvířátko snaží dostat do mého pokoje.
"Doggie" okřikl tiše Tom svého psa, ale ten neposlechl a v několika dalších vteřinách byl u mě, a skočil mi na postel.
"Ahoj, blechoune" podrbala jsem psa mezi ušima a on si lehnul vedle mě. Tom se objevil ve dveřích.
"Ty už si vzhůru?" udivil se. Přikývla jsem a dál blecháče hladila po srsti. Na Toma jsem se dívat nemohla, pořád jsem myslela na včerejšek a jeho oči, které byli v tu chvíli plné touhy po polibku. Jak jsem si na to vzpomněla, naběhla mi krev do tváři.
Tom si lehl vedle mě.
"Co budeme dneska dělat?" zeptal se.
"Ležet?" zasmála jsem se. Rychle jsem sklapla, protože moje hlava odmítla hlasitější zvuk.
"Já s tím problém nemám" založil si ruce pod hlavu a přetočil se tělem ke mně. Zatím, co já ležela na zádech.
"Tebe nebolí hlava?" zabručela jsem nespokojeně.
"Trošku, jsem zvyklý na bytovou party s Billem" vysvětlil mi.
"Aha" zvedla jsem se opatrně. Překlonila jsem se a vzala svou hlavu do dlaní.
"Přinesu ti prášek" pohladil mě po rameni a mě hned naskočila husí kůže. Co se to semnou do prdele děje?
"Tady máš" dřepl si před mně Tom a podal mi prášek s vodou.
"Díky" převzala jsem si od něj prášek a jak jsem se dotkla jeho ruky, projel mnou blesk. Rychle jsem ho vzala a polka.
"Co chceš k snídani" pohladil mě po koleni. Musí na mě pořád šahat?
"Co uděláš to bude" pousmála jsem se s těží na něj.
"Dobře, ty odpočívej a Doggie, ty hlídej" rozkázal nám a šel udělat snídani. Já si oddechla a zavřel oči. Přepadla mě únava a já usnula.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama