Červen 2013

Dairy xD

28. června 2013 v 19:26 | W. |  Dairy
Party | via Tumblr
Ach lidičky, lidičky :D Žiju! Omlouvám se za ff-ku! Ráno jsem jí nastavila, ale blbě a už mi málem ujel bus, takže jsem to nestihla.Včerejší a dnešní jídelníček radši psát nebudu :D Je mimochodem. včerejšek
6:30-medové kolečka
14:30+ řízek velikosti xxl-brmabiorová kaše a obloha

Pátek- máslové 2 crosany xD a dál radši nejedu xD

Včera jsem měla poslední vízo, jak jsem vám už informovala :D Takže Oběd za 200 ;) šnicel jak pro boxery, který toho sežerou hory xD a já na dietě :D Super no :D Tak jsem ho sežrala :D Dala jsem za to tolik prachu a jen jedno jídlo... přijde mi to draho xD normální meny máte za 90 kč (jak kde, že,, ale průměrně jo) a on chtěl jen za šnicel 200 xD Dobrý no xD My holky nemohli, tak to dávali klukům :D Ty přezraní a pak učitelé přinesli zákusky :D Já měla větrník asi po 3/4 roce a je sladký, jak cip, ale ten krém jsem vyjedla :D Indiánka jsem obětovala žroutový a takový kouske něčeho jsem polovičně snědla (krém) :D Hold miluju krém :D Učitelé pak odešli a šlo se pro alko :D Teď, kde vám ho prodaj, když nemáte 18 ;) Měla jsem (svůj) sqaush (byl hnsuný, energy) pak přišel fernet asi 2-3 půlky s kolou a polovic půlky čisté vodky(blé xD) Někteří to vše dali an ex a pak jeli, vodku skoro nikdo nechtěl a kámoš si šel pro pivo xD pak vypil vodku a jel an kole domů :D Taky dobrý xD Furt jsme si dávali pusy xD on je fakt pako xD ale sranda byla, připadala jsem si tam s asi 2-3 lidmi nezodpovědnější :D Jo plus mám zhmoždění prst a cvičit na ruce nemuuž, takže mi nezbývá nic, než jen běhat a dělat sedy lehy a to mě tak bavila tak Jillian :( škoda, nic méně s dietou zase začínám a už nesmím zhřešit, jako předchozí dny, jelikož mám pak špatné svědomí ;)

FF-ka bude v neděli :/

plus- moje šaty a má "nej" kámoška ze základky xD

Jídelníček 25-26.6.2013

26. června 2013 v 18:10 | W. |  Jídlo
love your body
Jo to říká každý, ale skutek utek ;)
Ahojte, děvčata ;) Dneska jsem nebyla ve škole, jelikož jsem se zklamala včera v některých "kamarádech", kteří říkali, jak jsou rádi, že mají takové "šaška" za kamaráda, který vás v jakékoliv situaci podrží. PRD! Jelikož končím devítku a na střední chci taky jinak vypadat a chovat se, chci se změnit, jak všejškem tak vnitřkem.
Včera jsem asi prochladla nebo já nevím co a bolela mě bedra, jak hrom, tak jsem skoro proležela celé odpoledne.
Samozdřejmě, že jsem necvičila :'( A jsem na sebe naštvaná!

25- jídelníček:

Snídaně: Miller FLop nebo, jak se to píše+ actimel
Svačina: Hrozný světlé
Oběd:Čína a rýže
Svačina:- spala jsem
Večeře: cigáro (něco jako párek) jeden kus a 1 celá paprika+1 krajíc chleba

Pití:- to jsem moc přesně nepočítala, ale 1,8- málo, vím
cvičení- jak říkám boleli mě hrozně bedra a ani jsem vám nepsala jídelníček

26-jídelníček
snídaně- spala jsem
svačina - celozrná houska, jeden trouhelníček sýru a asi 7-8 koleček vysočiny
oběd-krutí přírodní řízek (sůl, pepř) a asi 2 středně velké brambory
svačina- cvičení
večeře- máslový croasan(či jak se to píše xD)
pití- 1,5 l ondrášovka čej
cvičení- jillian michaels 30 day shred level 1- budu dělat 70 břišáku xD

tak vidíte žadná sláva jo a friend Tom dneska nebude, ale zítra! Čtvrtek a Neděle!

Jídelníček 24.6.2013

24. června 2013 v 20:19 | W. |  Jídlo
tumblr_mc9yxwTPrw1rcjq6vo1_500.png (427×640) - Tapiture
Dala bych si :D Grilované kuřecí! :)
Dnešek nic moc :D Měli jsme tu zimu a tím lépe pro mě :D Kvůli civčení, nesnaším ti vedra a musím něco dělat :D Jen si lehnout a opalovat se v tom počasí. Byla jsem domluvená s kámoškou na kolo, ale jí se nechtělo, tak jsem si jela svoje.

Jídelníček:
Snídaně: Actimel, Jogurt kostíci xD
Svačina: Celozrný rohlík s margarínem, okurkou a šunkou
Oběd: Asi dvě středně velké brambory a velikost velké brambory :D Vepřové koleno, libové( já ten sulz nemusím xD)
Svačina:--------
Večeře: Kuřecí polévka

Pití: 6x 0,3l+ plus ten actimel
Cvičení: 60 břišáku, 30 min na orbitracku(boleli mě stehna, nevím z čeho) a 50 nužek

Není to sláva já vím, ale co se dá dělat....
Ráda budu za vaší radu!

#8- Amyna společnost

23. června 2013 v 20:27 | W. |  Tom-FF
Tak konečně je tu další díl! Po tom praní s pc jsem to dokázala xD Doufám, že zanecháte koment :DBylo půl desáté, než jsem se líně převlékla do kalhotek a dané podprsenky. Nějak se mi nechtělo. Slyšela jsem, jak se někdo dožaduje mé pozornosti a mé nohy vzali směr, hlavní dveře. Šla jsem jen v kalhotkách a podprsence, proč taky ne?
Otevřela jsem dveře a za nimi stál Tom. Vykulil oči, jak viděl, že jsem velmi spoře oděná.
"CO tady chceš?" založila jsem si ruce na prsou a na jeho tváři se mu udělal úsměv, jako by nic.

Jídelníček 23.6.2013

23. června 2013 v 19:35 | W. |  Jídlo
Hot, abs, ass, beautiful - inspiring picture on Favim.com
Už prohlížím blogy s tímhle nápadem doslova DLOUHO!
Já mám problémy s váhou a to, že jsem v nadváze. Už mě to stvě celkem dlouho a tak od minulého týdne plus mínus denně něco dělám, buď je to orbitrack, bříšáky, kolo nebo abs cvičení. (ale to vedro! Fuj)
Se přiznám dneska nic moc :D

Snídaně: michaná vajíčka (2ks) a jeden krajíc chleba
svačina- nic (snídaně xD)
Oběď: grilovaný poloviční špíz a půlka vepřového steaku(výjmečně vepřové xD) a sálát s půlkou rohlíku
svačin(spánek xD)
Večeře: 3 malé párečky a jeden rohlík celozrný+ plus asi 20% paprika xD

Pití- pomerančový džus 3x 0,4l, a plus 0,6l- žlutý čaj ondrášovka
Cvičení- 65 břišáku, 3x20 dřepu

No a teď jdu rychle vám psát tom friend xD

21.6.2013

21. června 2013 v 21:06 | W. |  Dairy
Náš tělocvik :)
Nebyla jsem tu dlouho. Vím! Má to jeden důvod měla jsem extra zasekaný počítač. Pustili jste ho za půl hodiny byl zapnut, ale teď je o.k. Konečně jsem taky udělala design :) Mě se celkem líbí, hlavně kvůli té barvy :D Letní, co už :D
Začala jsem se dívat po blogách s jídelničky :) Celkem by mě to bavilo a tak jsem začala tento týden ;) Hodně velké inspirace. Normálně mám váhu kolem 80 kg a jsem tlustá a má kámoška má 77 a je sice větší, ale já bych jí řekla tak 69 xD a ona mě překvapení :D Je hodná co ? :D No takže jsem začala a jídelničky vám psát budu a taky plus mínus ty KJ :) u toho ať se vyznáte. Já mám v rodině obezitu, ale chtěla bych zhubnout 10 kg a zpevnit nic víc nechci. Nastupuju na střední, takže myslím, že každý "dychní" po změně a já nejsem vyjímkou. Takže to vás čeká od zítřka :) V neděli vám dám FF-ku na kterou se doufám těšíte :)
Zatím :*

#7-Snídaně s menší nechutí

6. června 2013 v 18:49 | W. |  Tom-FF
Again late! I know :D Lidičky slibovala jsem, ale nic nedala že? Má to 1- Důvod- škola, všichni doháníme známky a já nejsem vyjímkou. Na zítra máme mít 3 čtenářské deníky a z toho 2 povídky Karla Čapka, 1x ota Pavel a 1x Svoji (ty povídky se myslí jako jedna podle učí xD) No, ale je to přesunuto na pondělí, jinak bych díl vůbec nepsala a byla by až v neděli :)
Mě to strašně trvá, jak jste si mohli všimnout něco samovolně sesmolit, ale dělám ro radši než ff-ky předtím :) Jelikož mě baví ;) Snad zítra napíšu něco v zeměpisném semináři a pak doma než půjdu k Terce(kamarádka, co má mimčo). Mamka koupila větší dupačky a dečku, snad se bude líbit :)
Tu písničku jsem poznala, když jsme byli s kámoškou, před nemocnici se psem v kufru a mě bylo špatně, ale pak to přešlo, jelikož jsem měla hlad xD

"Tak povídej, jak ses měla, když jsme se neviděli?" začal pomalu konverzovat Bill.
"Nic moc, vyhodila bývalého z bytu a pracovala" řekla jsme pár věci, ale některé detaily jsem si radši nechala pro sebe. Nechci znovu o tom mluvit.
"Aha a co ti na to řekl, když jsi přiletěla jako uragán od nás" zeptal se zvědavě Tom a zvedl obočí.

4.6.2013

4. června 2013 v 18:36 | W. |  Dairy


Ahojte lidičky!
Vrátila jsem se z výletu, který byl v Českém Krumlově, stihli jsme to se třídou tak tak. Výlet byl užasný, až na malý zadrhel v noci, když kamarádka začala nevědomky rodit. Ale vážně! V noci byla naštastí převezená a dneska je konečně doma... Zítra má odpočinoký den a ve čtvrtek k ní jde naše společná kámoška a v pátek jsem se nasumírovala k ní :D (hold navstěvní hodiny) Naštěstí jsou oba v pohodě a ikdyž těhoteství nevděla, je ráda, ikdy v patnácti :* trošku si ztěžila život, ale nechápu, jak všichni říkaj, že si ho zkazila hold, když budou pařby tak zůstane doma s malým. Už se na nich tak těším!
Holky minulý týden jsem se snažila držet dietu :D ale hold hlad je svině! Jím 3 denně tedy jedla jsem normálně a pak 5x denně v menší dávkach a pod ostupech a byla jsem pořád hladná... nepochopím. Já nechci shodit moc, jelikož sice jde na mě vidět, že se mám nad míru dobře, ale nechci aby mě to pohltilo a já při svých 170cm vážila 45 kg :) Mě stačí 60-65 :) Jsem realná dívka a chci být žena krev a mlíko a ne žebra a plocha pristavací dráha :D No hold shodila jsem 2 kg a na výletě po turách 3 přibrala xD ale taky vážila jsem se večer, že? :D Hold to zkusím ráno :) Musím začít běhat, ikdy se mi samé nechce, jelikož jsme až hodně společenská a jít se psem ven sama mi přijde otravné a nudné xD
Zamilovala jsem se opět! Emblem3 :D Vím(staré) X-fastor 2012 Usa,ale co už taky :D Jedu jejich singl už dva dny a nemužu si pomoct, všechny máme své oblíbence, ale já jsem asi vyjímka :D Mě se libí všichni tři. Keaton, Drew a Wesley <3

No a aby toho nebylo málo včera(pondělí doufám, že bylo xD) jsme psali písemku z fyziky, takže dostanu za 5, jelikož týden předtím jsem byla nemocná a nestihla jsem si dopsat věci. V něděli jak kráva to rychle píšu a čtu to několikrát, ale doufám, že budu mít 4 :D a zase na vízo mi bude vycházet 3/4 :D hold mám fakt velké štěstí :D Psala jsem taky ff-ku o Tomovi, ale musíte si počkat do zítra :) Dneska jí dopíšu (doufám) a zítra ji sem dám :)
Ahojte!

Plus sond od Miley- nový

Hair- tutorial č.1

1. června 2013 v 10:37 | W. |  Hair

Tip, jak si udělat hezké vlasy:)

Large