#7-Snídaně s menší nechutí

6. června 2013 v 18:49 | W. |  Tom-FF
Again late! I know :D Lidičky slibovala jsem, ale nic nedala že? Má to 1- Důvod- škola, všichni doháníme známky a já nejsem vyjímkou. Na zítra máme mít 3 čtenářské deníky a z toho 2 povídky Karla Čapka, 1x ota Pavel a 1x Svoji (ty povídky se myslí jako jedna podle učí xD) No, ale je to přesunuto na pondělí, jinak bych díl vůbec nepsala a byla by až v neděli :)
Mě to strašně trvá, jak jste si mohli všimnout něco samovolně sesmolit, ale dělám ro radši než ff-ky předtím :) Jelikož mě baví ;) Snad zítra napíšu něco v zeměpisném semináři a pak doma než půjdu k Terce(kamarádka, co má mimčo). Mamka koupila větší dupačky a dečku, snad se bude líbit :)
Tu písničku jsem poznala, když jsme byli s kámoškou, před nemocnici se psem v kufru a mě bylo špatně, ale pak to přešlo, jelikož jsem měla hlad xD

"Tak povídej, jak ses měla, když jsme se neviděli?" začal pomalu konverzovat Bill.
"Nic moc, vyhodila bývalého z bytu a pracovala" řekla jsme pár věci, ale některé detaily jsem si radši nechala pro sebe. Nechci znovu o tom mluvit.
"Aha a co ti na to řekl, když jsi přiletěla jako uragán od nás" zeptal se zvědavě Tom a zvedl obočí.


"Já se uklidnila, když jsem od vás odešla, chvíli jsem byla v parku a pak teprve šla do bytu" vysvětlila jsem a dívala, jak se láduje oproti jeho holce. Talíře se nedotkla a dívala se na mě nakvašeně. Zopakovala jsem po ní škleb a ještě se více zrudla zlostí.
"Ty nic nejíš?" podotkla jsem, když viděla ten talíř.
"Někdo se musí hlídat v jídle, když ty to nezvládáš" ohodnotila mou postavu.
"Rio" zavrčel na ní Tom naštvaně.
"Co? Je to pravda semnou se nemůže měřit" vrhla na něj zlostný pohled, který mě ještě více popudil, že na Toma, milujícího člověka se takhle škaredě podívá.
"Ona nepotřebuje hubnout, to ty bys spíše měla přibrat, aspoň by ty tvoje prsa nevypadali, tak uměle, i když to je vlastně pravda" řekla jí jasně Amy. Zahrána moje, jinak bych té pindě vydrápala oči. Přejela jsem jí vděčně po ruce a ona se, jen pousmála. Kamarádka na obzoru.
"A co vy dva, jak jste se poznali" řekla po mírném trapném tichu, co tady panovalo.
"My? Nic" zakroutila hlavou Am a Bill je přikyvoval, jelikož žvýkal jídlo.
"Jasně" našpulila jsem rty. "No kde jste se poznali!" byla jsem velmi nedočkavá. Podepřela jsem si hlavu a sledovala, jak se jeden z nich chystá mluvit.
"Už je to dva a půl roku" chytli se za ruce "Začala jsem u nich pracovat jako uklízečka. Bill mi přišel ze začátku velmi nesympatický, ale postupem času se mi začínal líbit a tak jsem ho pozvala na rande." Usmála se na Billa a pobídla ho, aby pokračoval.
"No já jí další rande oplatil a pak jsme spolu konečně začali chodit" políbil ji na ruku a já jen zavrněla.
Pár jako z pohádky, který já jsem vždycky chtěla, ale dočkala jsem se jen rozchodu.
"A nás se nezeptáš?" prskla naštvaně rudovláska.
"Tak co vy?" zeptala jsem se otráveně a tím jsem Amy s Billem rozesmála. Ria se zamilovaně podívala na Toma, který jí to neoplácel, což mě udivilo.
"Bylo to brzy ráno v L.A. Šla jsem běhat a čumáček měl stejný nápad" pohladila Toma po tváři a našpulila rty, které už byli botoxem automatické a dala mu pusu.
"Jasně" řekl trošku rozpačitě. On mě dneska udivuje.
"Narazila jsem na něj a doslova sledovala, jelikož se mi líbil, pozvala jsem ho do klubu a pak už to šlo samo" položila si hlavu na jeho rameno a zavřela oči, které jí zvýrazňovali umělé řasy. Tom mě pozoroval a usmíval se mým směrem. Otočila jsem se za mě, jestli tam někdo není, ale nebyl.
Přetočila jsem se zpět a viděla jeho posměšek. Takže to bylo na mě?
"Co budeš teď dopoledne dělat?" zeptala se zničeno nic Amy.
"Momentálně nic, ale večer jedu zpět do L.A." opřela jsme se o záď židle a spojila si ruce na břiše. Nikdy mi nepřišlo, tak velké.
"Jestli semnou nechceš jít na masáž, ať se můžeme více poznat. Kluci mají ráno natáčení a večer se také vracíme" zatleskala nadšeně Amy. Připomněla mi malé dítě, co udělal něco dobrého a chce odměnu.
"Tvou nabídku přijímám velmi ráda" šťastně jsem se na ní usmála a nemusela si vymýšlet program na dnešní dopoledne.
"To jsme ráda" zazubila se.
"Tak já už půjdu v kolik, a kde bude sraz" mrkla jsem na ní a zvedla se ze židle. Odsunula jsem jí od stolu, přestoupila krok vedle a zasunula. Hold slušná výchova.
"V deset a před recepci. Počkej, půjdu s tebou, stejně Bil už dojedl a já nic na snídani nechci, tak půjdeme ne?" poohlédla se po něm a čekala, co řekne.
"Jo stejně se musím připravit na natáčení" utřel si ústa a taky udělal, to samé ze židlí, jako já před pár sekundami. Počkali jsme na Amy a rozešli se ke dveřím, ani jsem se nerozloučila s těma dvěma, ale vůbec mi to nevadilo. Hlavně, co se Rii týče. Otevřela jsem dveře a čekala, než projdou.
"Správný gentleman" podotkl Bill. Zasmála jsem se a štouchla do něj.
"Jak malí" dodala Amy, ale přidala se ke mně z druhé strany.
"Můžu se na něco zeptat?" když jsme na chvíli přestali.
"Jasně" řekl bez váhaní Bill a stiskl tlačítko do výtahu.
" Nějak jsem si nemohla nevšimnout, že Riu nemáte v lásce. Proč?" nějak mi to nepasovala.
"Ona mluví, jen o modě a botoxu, takže tě to přestane bavit po deseti minutách." Vysvětlila Amy a Bill opět přikyvoval. Zaraženě se ušklíbla.
"Ona se stará, jen o sebe a nikdo jiný jí nezajímá. Nebyl jsem nadšený z toho, když brácha řekl, že má přítelkyni a pak dovedl jí. Má jí jen na sex, aspoň já si to myslím. Byl takový dřív, ale chce pravou lásku a takhle si krátí čas. Prý, tak to aspoň říkal" nastoupili jsme do výtahu, zatím co Bill říkal, to co si myslel.
"Takže nejsem sama komu je nesympatická?" pousmála jsem se na ně.
"To je pravda" mrkla Am a zároveň pokývla hlavou.
"Tak je to dobrý" zazubila jsem se na ně. Oba se jen začali smát a je sledovala. Když už přestávali, jen se na sebe pohlédli a už to bylo na novo. Přišli mi strašně směšní v dobrém slova smyslu.
"Tak já vystupuju" našpulila jsem rty. Bill udělal jeden dlouhý krok a políbil mě na tvář.
"Uvidíme se později" šeptl a odstoupil k Amy, abych mohla vystoupit.
"Jo! Uvidíme." Zamávala jsem ještě, než se zavřely dveře od výtahu a oni jeli na jejich pokoj. Rozešla jsem se ke dvému apartmánu a odemkla si. Zula boty a šla dovnitř. Otevřela kufr a vytáhla, jen čistě bílou podprsenku a kalhotky. Myslím, že na masáže nic víc nepotřebuje ne?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dexie Dexie | Web | 7. června 2013 v 22:14 | Reagovat

Ježiši, děkuji mockrát ;)♥ Neboj, aff rozhodně nejsi, pořád je nevedu, jen ses mi přihlásila do supportu pod blogem lovamth, tak jsem tě tak zapsala, protože jsem tam i viděla odkaz na mě, zatímco na tom tvém ne, tak nevím no...jako podle pravidel bych to měla nechat odkazovat na lovamth, ale jestli o to stojíš, tak to přepíšu ;) A fakt ještě jednou moc děkuji za tu pochvalu ;)

2 Dexie Dexie | Web | 8. června 2013 v 10:58 | Reagovat

Aha, tak to jo ;) No už jsem si tě stejně přepsala, takže v pohodě ;)

3 Dexie Dexie | Web | 8. června 2013 v 11:19 | Reagovat

Ježííš, proč bys měla dostat vyhazov? :D Já lidi ze supportu mažu jen tehdy, když zruší blog nebo zjistím, že už na můj blog neodkazujou, ale když jsi mi to vysvětlila, tak v pohodě ;) Navíc na lovamth na mě odkazujete, takže nemáš žádný důvod se obávat takové věci ;)

4 Dexie Dexie | Web | 8. června 2013 v 21:11 | Reagovat

:DDD No tak to ať se rychle přestane divit a jde si radši taky poslintat nad tím tělíčkem :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama