Dairy xD

28. června 2013 v 19:26 | W. |  Dairy
Party | via Tumblr
Ach lidičky, lidičky :D Žiju! Omlouvám se za ff-ku! Ráno jsem jí nastavila, ale blbě a už mi málem ujel bus, takže jsem to nestihla.Včerejší a dnešní jídelníček radši psát nebudu :D Je mimochodem. včerejšek
6:30-medové kolečka
14:30+ řízek velikosti xxl-brmabiorová kaše a obloha

Pátek- máslové 2 crosany xD a dál radši nejedu xD

Včera jsem měla poslední vízo, jak jsem vám už informovala :D Takže Oběd za 200 ;) šnicel jak pro boxery, který toho sežerou hory xD a já na dietě :D Super no :D Tak jsem ho sežrala :D Dala jsem za to tolik prachu a jen jedno jídlo... přijde mi to draho xD normální meny máte za 90 kč (jak kde, že,, ale průměrně jo) a on chtěl jen za šnicel 200 xD Dobrý no xD My holky nemohli, tak to dávali klukům :D Ty přezraní a pak učitelé přinesli zákusky :D Já měla větrník asi po 3/4 roce a je sladký, jak cip, ale ten krém jsem vyjedla :D Indiánka jsem obětovala žroutový a takový kouske něčeho jsem polovičně snědla (krém) :D Hold miluju krém :D Učitelé pak odešli a šlo se pro alko :D Teď, kde vám ho prodaj, když nemáte 18 ;) Měla jsem (svůj) sqaush (byl hnsuný, energy) pak přišel fernet asi 2-3 půlky s kolou a polovic půlky čisté vodky(blé xD) Někteří to vše dali an ex a pak jeli, vodku skoro nikdo nechtěl a kámoš si šel pro pivo xD pak vypil vodku a jel an kole domů :D Taky dobrý xD Furt jsme si dávali pusy xD on je fakt pako xD ale sranda byla, připadala jsem si tam s asi 2-3 lidmi nezodpovědnější :D Jo plus mám zhmoždění prst a cvičit na ruce nemuuž, takže mi nezbývá nic, než jen běhat a dělat sedy lehy a to mě tak bavila tak Jillian :( škoda, nic méně s dietou zase začínám a už nesmím zhřešit, jako předchozí dny, jelikož mám pak špatné svědomí ;)

FF-ka bude v neděli :/

plus- moje šaty a má "nej" kámoška ze základky xD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dexie Dexie | Web | 28. června 2013 v 19:38 | Reagovat

Děkuju :) Noo tak to jsi měla teda pěkný :D Řízek za 200 bych v životě nebrala, to radši budu chlastat jen vodu, která je i tak předražená v restauracích. A rozlučka dobrý no :D Si pamatuju na svoji...to bylo!!! :DD Fotka je krásná ;)

2 Karol Karol | Web | 29. června 2013 v 15:41 | Reagovat

Ještě že řízek nesnáším :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama