Září 2013

Diary 9

22. září 2013 v 12:36 | W. |  Dairy
Good

Holky, jsem smutná, nci mi nejde! Říkala jsem, že budu cvičit, jak příjdu ze školy, ale stalo se ... jednou?! Mám hodinu než se dopravím domů a ta škola unavuje, ale jím meně, koupila jsem si psylium a půl hoďky před jídlem jí vypiju a to mě nafoukne a pak si dá mneší porci. Na moji váze se to neprojevilo a já znovu nabírám! Jsem na sebe tak naštvaná až to hezké není! Když mám ve škole hezké kmarádky, které jsou hubené vám strácí an sebevědomí. Ano, stratila jsem své sebevědomí, tkeré mi trošku narostlo, když jsme schodila pár kilo. Na váze se to projevilo, ale na vzhledu ne :) Zatím! Sakra, holky poraďte! Musím za 4 roky schodit 15kg :) :D sice kvůli bmi meně, ale moje váha je teď 80 kg.Ráda byhc chodila an jógu tady ve vesnici, kde se otevřela minulý týden, ale nevím kolik to stojí a jak bych to stíhala, jelikož byhc řekla, že škola mi pořádně nezčala. Psali jsme jen z němčiny a neplánovaně některé vyzkoušela za zmije z češtiny, ale budu se muset učit ze dne na den. Aspoň byhc mohla zkusit půl hoďky orbitrack a uvidíme....Jinak oddneška do středy jsem pryč :D Spím u kámošky, má tam turkiny, která je hodně hezká xD a budeme kecat anglicky, já měla u sebe v lednu holčinu z indonésie, byla roztomilá,malá a hodně HUBENÁ! :D opak mě :D Tak potřebuju koupit sálovky, rychlá levná pomoc u ťamanu :D na nike nemám! Hledala jsem si práci přes pc, ale pořád mi nic nepřišlo s aktivovaným klíčem či co. Jsem z toho na nervy a taky jsme se koukala na brigady a poslala jsem životopis, but we will see ;)

Diary 8

16. září 2013 v 17:18 | W. |  Dairy
Alexei Bazdarev | via Facebook

Babiky! :)Jsem opět zde xD jak jinak :* Teď jsem trošku závislá na tomhle blogu ;) Chci totiž nadále hubnout :) Přes prázdniny jsme zhubla plus mínus 9 kilo ;) a chci pokračovat o další 9 :) krásná čistá 70 :) pochybuji, že bych to dala na vysnivaných 65, ale musím dreaming :)
Včera jsem šla nakupovat :) Jsem happy :) Sinsay <3 toooolik užasné oblečení a za fakt příznive ceny :) nejdražší jsem snad viděla 1000 kč bunda kožená :) jinak snad nic, rifle za 559 :) New yorker se muže jít zahrabat :) Mám další dva kousky do mé velké skříně a to SUKNI :D první sukni ;) a tričko ze sinsay, tu sukňi jsem pořidila v newyorkru :) 250 kč ;) nneber, ale z čeho mám největší radost je beanie <3 z C&A a za 125 ! :) užasná <3

Vím mám velké břicho, ale je to maras xD to, že se vlezu do m-ka xD a CITÍM se v tom dobře, což ěm nejvíce udivuje a nikde extra netahá :D Jinak hladovku jsem nedržela, ale budu zase cvičit a držet jídelníček :) pravidelně jíst. Tady máte můj poznatek a zítra JÍDELNÍČEK :)

Diary 7

13. září 2013 v 19:27 | W. |  Dairy
niall horan | Tumblr
Babiky, zlatíčko slaví 20 rokůůůů už jsem psala přes twitter "blahopřaní". Stejně mě nemá followlou, takže to možná neuvidí :D L.O.L. Krutá slova pro jeho fanouška, ale co ;) Jak jste se měli vy? Já byla od pondělí do středy na adapťaku, jak jsem psala :-) Kupa srandy, hlavně, když zdrhate na chatky kluků a jdete hrát vyvolené ;) :D Marááásek :D Spolužak je uplně do toho zažraný :D ale jak sviň* :D samozdřejmě flaška :D všichni pravdu, ať neděláme bordel :) S nadstavbou jsme se skámošili a skoro každou přestavku blbneme. Jinak asi neodmaturuju s češtiny :D natož abych prošla prvním ročníkem střední. Dostali jsme doslova takovou přísnou krávu, která nemá ráda nikoho kromě SVÉ třídy. Dneska kámoška v KLIDU mluvila a ona hned po ní vyjela :D Na zabití! Nakonec jsem z němčiny ani ajiny nepsali! Ale píšeme z němčiny v úterý xD Jen 8 pozdravu a číslovky, což musím dát :D jelikož jsem do jazyku, kromě ČESKÉHO zažraná ;) čeják mě bavil na základce, ale jak máme tu zmiji, tak to šlo dolů, sice vypadá v poho, ale někdy na kill. V ajine na mobilu vzadu a ostatní opakují, tedy pro pomalejší se učí "základy". Potkala jsem spolužačku s jiné tříde, C. Říkala, že to na zdravce s ajinou nedavá a přitom ona byla v rychlejší a lepší skupině xD no nevím teď k čemu to bylo. Jinak jsem naštvaná, nemáme povinné praxe až ve 3 a to si mužeme říct kde :D Jinak možná jedu do ŘÍMA! Se školou, která tam jede asi po 3-4 letech <3 Doufám, že mi to rodiče zaplatí, ale nechci být na nich tak závislá a chci si, co nejdříve najít práci :) jako brigádu, ale pochybuju v 15 letech ;) :)

Jinak s jídleníčkem zase nezačínám, je pro info, ale začnu jen nevím kdy xD
Rozhodla jsem se od přištího týdne držet hladovku týdenní a pak začít po malých dávkách a hodně zeleniny :)
uvidíme, možná to bdue dobré možná ne ;) Vím, že to není dobré pro mé tělo, ale co dnes je?

Patchwork estético — prettie-sweet: Style me pretty | via Tumblr

Jinak nevíte, jak se ty koláčky jmenujou a kde se dají koupit?

diary 6

8. září 2013 v 12:10 | W. |  Dairy
diet, false, girl, healthy - inspiring picture on Favim.com

Ahojte, lidičky! Po takové době se ozívám :D no prázdniny byly náročné hlavně ten konec, kdy jsem začala chodit na koně a k tomu jsem byla na taboře, kde jsem schodila 4-5 kg ;) Pravidelné jídlo a pohyb dělá svoje. Moje poznatky jsou, ale malé, než říkají ostatní ;) Mé břicho se zmenšilo :) mazanec se zmenšil, už mi zbýva ještě kousiček asi 2 cm a nebude žadný