Listopad 2013

Všechno se táhne

21. listopadu 2013 v 16:07 | W. |  Dairy
Untitled
Babiky! :/
Skoro pomalu celý týden jsem vám nenapsala :/ hrůůůůza! vím, pokouším se to nepravit, ale mělo to svůj důvod. Měla jsem ranní praxi a ve 3/4 na 5 vstávat před půl 6 sedět v buse, je pro mě silné kafe! (mimochodem to taky nepomahá!) snažím se ho omezovat a místo něj čaj. Přijdu domů jsem utahaná a chce se mi spát dvě hoďky pospím a pak mě čeká akorát večeře a pak zase spánek :/ a přesto jsem pořád unavená! Další týden škola a pak odpolední :/ grrr.
Jinak píšu si s jedním klukem, tedy psali jsme si :/ mě se moc libí a pořád mi píše princezno atd... na holky je hodný(vím od kámošky, zná ho od dětsví) a napsal mi taky, že se mu libím, ale prej mě nezná atd... Nevím, co mám dělat psali jsem si každý den, ale před víkendem jsme se trošku "chytli" jelikož, jsem mu nevěřila blbost a od té doby mu píšu, jen já, odpoví a pak nic. Někdy napsal sam od sebe, ale teď nic a nechci vypadat, jako stíhačka :/

Jídelníček:
5:00- rohlík s jatrovkou či co to bylo, ale byl tam kečup, tak jsem to snědla
14:00- 3/4 sáščku rýže a dvě naběračky spařené zeleniny.

pití: 1L dobré vody, 100 ml kafé, slabé s mlíkem a lžičkou cukru.
pohyb: 10 km :)

Hrůůůůza, hrůůůza a zase hrůůůza! Už abych zase začala svůj režim :) ZAMILOVALA JSEM SE DO BŘIŠÁKU!

Šokujicí zpráva

17. listopadu 2013 v 15:58 | W.
Lidičky šok! Vracím se!
Přestoupila jsem na jinou školu, kolektiv, který mi vážně neseděl a pro mě jako člověka, který se baví s každým to bylo umorné. Z mých planu odmaturovat, co nejdříve a stát se letuškou utekl, ale každý se musí vzdát nějakého snu. Naštěstí jsem už od mala chtěla bžt kadeřnici a skončila jsem na vyuč. listě Kadeřník. Ano, maturu si možná dodělám, doufám, že vůbec projdu, jsem tam od 21 října a teď to bude měsíc. Mám první kouli, to jsem ani na matur. oboru neměla, ale je to tím, že nstíhám se naučit učivo, které oni mají v malíčku a navíc, jak jsem ustně zkoušená, dělá mi to problém, ale jsem rozčílená. Naučila jsem se 4 a4 plus to z předtím a ona my dát za 4 , protože neumím jeden odstavec kvůli třem větám a kvůli tomu, že když si na to neumím vzpomenout udělám uhm, pak jí to řeknu. Vyjadřování je pro můj obor důležité, to vím, ale je to normální? Řeknetě? Ať vím, jestli jen já to mám nebo ne.Pokud vím, každý si někdy nemuže na vše vzomenout a zapřemyšlí. Zatím mám jen 5,4,3,4 xD a 2 to jsou mé známky no uvidíme :D Tento týden mám praxi, takže klídek, doučím se a bude to ok, doufám, že si ta blondýna na mě nezasedla. Vím, že střední těžší než základka, počitám s tím, ale ne, že si někdo na mě zase kvůli uhm? :D Mám dost :D Jinak vám budu psát asi večer, jelikož přijdu z praxe a jdu na koně, užít si jich, než se prodaj :'( aspoň ta moje kobylka.
S láskou W.