Prosinec 2013

Těšíte se?

30. prosince 2013 v 15:41 | W. |  Dairy
Untitled
To je ken co? :D Braly byste ho? :D
Těšíte se na rok 2014 ? Já osobně jo :) Chci si slnít to, co jsem tento rok nestihla a cvičit, snižit jen váhu a ne být vyhublina s 170 a 55 kily :D Sorry, holky, jestli se o to snažíte, klidně. Vaše tělo. Chci poděkovat Adeeel, která dala hezký komentař, že je tu ráda a čte moje příspěvky. Moc děkuju, potěšilo mě to :))) Já budu slavit silvestra v menším počtu u mě doma. Bude náš dohromady 8 dobrá parta lidí, kteří mi denně chybí kolem mě ve škole. Už se těším až je všechny obejdu a budeme klabosit, co nového a tak. Co se týče toho hubnutí stále se rozhoduje co a jak. Jídelníček sice máme, ale nevím, jestli to v rodině půjde :D no uvidíme, jak se vše vyvine.

Body:
100 dřepu
50 kliku
184 sedu lehu

Jedno jídlo v sobě a 1,5 l taky :D

Zeptejte se na co chcete můj osobní ask: http://ask.fm/VendaBaranova

Po vánoční klídek

27. prosince 2013 v 11:46 | W. |  Moje Kecy
...
Ta co bábiky? Co hezkého jste dostali pod stromeček?
Já jsem dostal svetr, legíny, šálu co jsem si koupila. Vánoce bez ponožek a kalhotek by nebylo ono. Šperkovnička od brachy a jeho holky, 1D- polštař, hrnek a tu věc pod myš, tkerou nepouživám :D Jinak depilátor a bojím se ho použít :D prej to bolí, ale nevím :/ Poraďte, jak zmirnit bolest :D jo a pak strojek na vlasy, když jsem ta začinající kadeřnice :D To je vše. Doufala jsem v ten notebook, ale nejsme na tom finačně dobře ::/ a z rodičů vypadlo, že mi chtěli koupit televizi :D ale jak říkám nejsme na tom dobře, taťka je bez práce a od března doufám půjde do Německa pracovat :) Vím, že to z ní jako, že jsem ráda, ale nebudu lhát na jednu stranu jo a na druhou ne. Tatík kromě práce nic jiného nedělá a ze mně a mamky si dělá služky :/ ale bude se mi po něm 100%ˇstýskat. Mimochodem schodila jsem 2 kg za vánoce, ale ještě pro mě vánoční svátky nejsou u konce :D až 1 ledna jo xD a mám ještě týden :D to dám :D Jinak, jak vám se daří s váhou?

Veselé Vánoce

24. prosince 2013 v 16:07 | W. |  Moje Kecy
Ať vám ježíšek naježí :)

Jeden velký omyl

17. prosince 2013 v 17:33 | W. |  Moje Kecy
Freedom
Taky si myslím :)

Jak asi poznávate z nadpisu článku. Ano, "program" ana byl ukončen ve chvíli, kdy začal asi tak. Říkala jsem si, jak to nebude super, když nebudu jíst večeři, ale skutek utek. Vstala jsem do školy a potřebovala jsem něco nutně sníst, měla jsem velký hlad a málo jsem spala, jelikož jsem měla hladný žaludek celou noc. ANA ti pro mě končí :D Byl to jen výjev mí fantazie, kterou jsem nedokázala utvořit. Ani mi to neva :D Spíše jsem ráda :D Váha je pořád stejná, ale břicho taky :) zase začnu břišaky, budou vánoce, volno a já jedna z milionu, co se nedotkne vanočního cukroví :D no dobře asi jen jednoho druhu a to max, jelikož jsem si ho poručila :D takže 2-3 kousky povolený jinak ahoj :D Tento týden mám ranní, takže jsem polomtrvá a stále mě bolí hlava. To jen, když mám ranní jinak málo.
Můj denní program:
4:45 vstanu
5:28 mi jede bus
6:05 jsem ve škole
6:30 začíná praxe
7:30 se začíná pracovat na praxi
12:53 mi jede bus ze školy
13:50 jsem doma
14:10 oběd
14:10-17:50- přemyšlím, co bych mohla dělat
17:50 se rozhodnu jít na tv se kouknout na serial
19:00 večeře
21:40 spánek

V té době jak DLOUZE přemyšlím jsem unavená a tak se kouknu na film, někdy chci jít spát, ale raději si "potančím" v pokoji, lepší pohyb než spánek, stějně ho mám v noci.

Co vy a škola? Těšíte se na Vánoce?

S láskou W.

Nový začátek

9. prosince 2013 v 16:18 | W. |  Moje Kecy
Untitled | via Tumblr
Tu holčinu miluju <3333 hodně lidí ne, jelikož si nebere servítky a řekne to, co si myslí o hvězdách.

Rozhodla jsem se pro ANA nevím, jestli to splním, ale dneska jsem měla hodně inspirace. Projížděla jsem různé blogy a tak, uvidíme. Doufám, že to splním a chci to hodně! Štve mě, že jsem na počateční váze, ale potřebuju několik/set kilo dolů a to myslím, bez legrace. Hodně z vás řekne, tss.. zase to přehaní a tak, ale opak je pravdou :) Hodně holek brečí, že jsou tlusté při 60 kilech, já brečím při větších přičkách :-) Snažím se jak nejvíce mužu a taky BUDU! Přišla jsem s novým úkolem pro mě :D Za splnění cviku si dám odměnu :-) nebo tedy za týden, když pojedu plně bude odměna :) Ještě nevím v jakém podaní, ale i maličkosti se počtají. Přichází období vanočních preníčku, rumových kuliček a líneckého, ale já jsem asi mala z nás, které to překonají a jsou bez tohohle cukru :-) minule vánoce jsem měla jen 2 košičky a před minulý rok jich bylo 10x tolik :D Trošec rozdíl, ale snaha se počíta :) Četla jsem na jednom blogu, že holčina se dala na ANA kvůli toho, že jí kluci řekli, že je tlustá. Holky musíme to dělat kvůli sobě a ne kvůli nevyspělým idiotům, kteří mají komplexy s jejich akné a toho, že nemají holku, tak je raději uražejí.

Já to dělám pro sebe a nikoho jiného!

Jídelníček:

snídaně: 9:00 bageta s kuřecím gyrosem :D
oběd: 14:50: bramborová kaše s kuřecím př. řízkem a kavovou lžičkou tatarky
večeře-

pití1,5l dobrá voda červené jablko.
pohyb: 30 min orbitrack