Duben 2015

Dnes je to rok od poslední návštěvy

16. dubna 2015 v 17:10 | W. |  Moje Kecy
Tom Kaulitz
Ach sakra nejsem to já,ikdyž bych ráda :3

AHOJTE VŠICHNI!(NEBO TAKY NIKDO)
Jsem zpět po roce,kdy jsem napsala poslední článek :) Shodou okolností jsem dneska najela na blog,jen tak pro zábavu a ejhle? Přesně rok :D Trošku nostalgie,ale nevadí. Po nové roce jsem,ale zatoužila být zpět mezi lidmi na blogu,ale byl by to mnohem osobnější blog dle mého názoru. Hodně blogeru přechazí na blogspot a já mezi ně měla patřit,ale už pomalu přes 5 let jsem na blogu a teď mi to příjde jako sakra dlouhá doba :D A že taky je přiznejme si nikdy nebudeme nejmladší ;) Já měsíc zpět uvažovala o znovu otevření,jelikož jsem pod stromeček dostala po 3 letech přání :D notebooku,který doufám nebude nějak zasekaný a trošku je,ale poradím sí :D Taky jsem dostala foťák tak budu i fotit,ale HLAVNĚ! PSÁT POVÍDKY. Psát povídky je už letou "tradicí" rok 2012-14 byl jen o povídkách a já vždycky tajně napíšu nějaký ten díl na papír a pak ho ztratím :D ALL ME :D SO I´M BACK BITCHIES :D

Jak píši jsem zpět,ale ne každý den ;) mám toho fakt hodně a ještě prázdniny,kde mám 3x brigády tak budu lítat sem a tam :'/ uvidí se ještě :) aspoň ty neděle snad budou ok :)

Jinak co se od 16 března 2014 změnilo? Vlastně pro mě to,že jsem o rok starší v listopadu sweet 17 :D jinak Th vydali album :D tour dodělaly a já opět nebyla :/ po skoro 5 letech poslouchání(díky TK :3) jsem toho názoru,že je to fajn kapela a nejsou přesládli,jako 1D ale i tak sem tam je poslouchám ;) trošku divné,ale já vím :)

Friend TOM jsem u 9 dílu :) PO ROCE :D a jdu na 10 :)
W.